Yıldızevler Mahallesi, Turan Güneş Blv. 9/A, 06550 Çankaya/Ankara

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünlerimiz ve satışımız hakkında sık sorulan sorular

Gerçek Bal ve Sahte Bal Nasıl Ayırt Edilir?

Gerçek bal, glikozlu bala göre daha koyu kıvamlıdır. Çok tatlı değildir. Bir kaşığa bal koyup ateşe tuttuğunuzda gerçek bal oldukça akışkan olur; dayanıklıdır ve geç yanar. Glikozlu bal ise çabuk yanar ve kömürleşir.

Kedmeç Balın Belgeleri Var mı?

Evet. Ballarımız üretimden ambalajlamaya kadar kontrol edilmektedir. Ballarımızın değerlerini ve Türk Gıda Kodeksi’ne uygunluk belgelerine hakkımızda sayfasından erişebilirsiniz.

İnternet Siteniz Güvenli mi?

Evet. İnternet sitemiz e-ticaret koşullarına tam uygun olarak SSL belgesi ile korunmaktadır. Kredi/Banka kartı bilgileriniz herhangi bir veritabanında tutulmamakta ve kaydedilmemektedir. 

Kargo ile Bal Yollamak Güvenli mi?

Ürünlerimizi kavanoz boyutlarına göre özel olarak ürettiğimiz sağlam köpük ambalajlar ile yollamaktayız. Her türlü darbe ve basınca dayanıklı olan bu ambalajlar ile Türkiye’nin dört bir yanına güvenle ürün yollamaktayız.

Kargo Süresi?

Hafta içi saat 14:00’a kadar oluşturulan siparişler aynı gün kargoya verilmekte, 14:00’dan sonraki siparişler ise bir diğer gün kargolanmaktadır. Kargoların ortalama ürün sevkiyat süresi 1 ila 3 gün arasında değişmektedir.

Toplu alımlarda indirim yapılmakta mıdır?

Evet. 10 ve üzeri satın alım yapacaksanız ya da ballarımızı kendi yerinizde sergileyip satmak istiyorsanız bizimle kurumsal satış noktalarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu